اطلاعیه پذیره نویسی پروژه هایلند 2

بدینوسیله به استحضار می رساند با عنایت به درخواست جمعی از پرسنل خدوم شرکت ذوب آهن اصفهان و پرسنل شاغل و مامور در شرکت پیشرو معادن ذوب آهن سواد کوه استان مازندران و با پیگیری های انجام شده توسط هیأت مدیره، پروژه ای واقع در استان مازندران – فریدون کنار، بلوار امام خمینی - بلوار جهاد - نبش جهاد، پلاک دوم دریای خزر، مورد مذاکره جهت خرید واقع شده است.

بدینوسیله به استحضار می رساند با عنایت به درخواست جمعی از پرسنل خدوم شرکت ذوب آهن اصفهان و پرسنل شاغل و مامور در شرکت پیشرو معادن ذوب آهن سواد کوه استان مازندران و با پیگیری های انجام شده توسط هیأت مدیره، پروژه ای واقع در استان مازندران – فریدون کنار، بلوار امام خمینی - بلوار جهاد - نبش جهاد 1 با مشخصات 12 طبقه ( 2 طبقه پارکینگ و 10 طبقه شامل 20 واحد مسکونی و 3 واحد تجاری ) به صورت اجرای کامل اسکلت بتنی، پلاک دوم دریای خزر، مورد مذاکره جهت خرید واقع شده است .
لازم به توضیح است با توجه به طراحی اولیه، واحدها با متراژ میانگین 210 متر مربع می باشد، لیکن پیگیری های در جریان، تبدیل واحدها به واحدهای 105 متری و 140 متری در حال امکان سنجی می باشد .
همچنین متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دفتر شرکت تعاونی مراجعه و یا با شماره تماس های زیر تماس حاصل نمایند .
دفتر شرکت تعاونی ( شعبه اصفهان ) : بلوار شفق – مجموعه اداری – آموزشی شرکت ذوب آهن اصفهان
 شماره همراه : 09916505192
 ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه : 07:00 – 14:30 و پنج شنبه ها 07:00 – 12:30

623 بار مشاهده