بگردان حال ما را به نیکوترین حال...

فرارسیدن عید نوروز باستانی و شکوه پیک بهاران و آغاز سال نو را به تمامی شما عزیزان تبریک و شادباش عرض نموده و از درگاه ایزد منان مسئلت دارم این تقارن مبارک با ماه ضیافت الهی، سالی سرشار از برکت و رحمت را برای همه ما رقم بزند.

فرارسیدن عید نوروز باستانی و شکوه پیک بهاران و آغاز سال نو را به تمامی شما عزیزان تبریک و شادباش عرض نموده و از درگاه ایزد منان مسئلت دارم این تقارن مبارک با ماه ضیافت الهی، سالی سرشار از برکت و رحمت را برای همه ما رقم بزند.

سالی که گذشت ما در شرکت تعاونی مسکن کارکنان ذوب آهن اصفهان توانستیم طبق قولی که داده بودیم آنچه در دستور کار داشتیم را به انجام برسانیم، که این امر جز با تلاش‌ و کوشش‌ تمامی ارکان شرکت امکان پذیر نبود. ضمن عرض خداقوت و تبریک بابت این موفقیت، باید اذعان داشت که وارد مرحله جدیدی از فعالیتهای شرکت شده‌ایم، انتظارات از ما بیشتر شده است و باید همت کنیم تا در سال‌های آینده اهداف والاتری را دنبال کنیم تا یاری‌رسان سهامداران عزیزمان در این شرایط سخت باشیم.

همچون سالیان گذشته همکاران خستگی‌ناپذیر ما تا ساعات پایانی سال، مشغول خدمت‌رسانی به سهامداران عزیز بودند که می‌طلبد از همه آنان که در هر سمت و جایگاهی در حال تلاش بی وقفه هستند تشکر کنم و برایشان آرزوی توفیقات روزافزون داشته باشم.

شرکت تعاونی مسکن کارکنان ذوب آهن اصفهان همواره در مسیر روشن و شفافی در حال حرکت است همه ما در راستای یک هدف مشترک در حال فعالیت هستیم که آن چیزی نیست جز خانه دار ساختن پرسنل و بازنشستگان خدوم شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان. ماحصل تمامی تلاش‌های همکاران این است که مجموعه ذینفعان شرکت از نتایج حاصله، بهره بیشتری ببرند. ما طی این سال‌ها در شرکت تلاش کردیم، در حوزه زیرساخت، محصول و فرآیند حرکت رو به جلو داشته باشیم و دائماً خودمان را به‌روز کنیم و اقدامات نوآورانه داشته باشیم.

یکی از جذاب‌ترین اتفاقات سالیان گذشته در شرکت، ایجاد وفاق و همدلی در کلیه سطوح سازمانی بود که انتظار می‌رود با حفظ همین روحیه به استقبال سال جدید برویم و در کنار همدیگر با چالش‌ها مواجه شویم و مسائل را حل و اشکالات احتمالی را مرتفع کنیم و همچنین با یک برنامه‌ریزی منسجم در راستای اهداف متعالی حرکت کنیم.

اینجانب بار دیگر فرا رسیدن نوروز باستانی 1403 را حضور یکایک خانواده محترم شرکت تعاونی مسکن و همچنین خانواده بزرگ تعاون اعم از سهامداران ارجمند، مشارکت کنندگان محترم، همکاران تلاشگر و مسئولیت‎‌پذیر و هیات مدیره ی گرامی، صمیمانه تبریک و شادباش می‌گویم.


احسان باجلان
مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن کارکنان ذوب آهن اصفهان

155 بار مشاهده