روز کارگر مبارک

مدیرعامل تعاونی مسکن کارکنان ذوب آهن اصفهان به مناسبت روز کارگر با ارسال پیامی از کارگران خدوم کارخانه ذوب آهن اصفهان تقدیر و تشکر نمودند

خداوند در شب معراج به پیامبر گرامی فرمود: «ای احمد! همانا عبادت ده قسمت است که نُه قسمت آن کار کردن برای کسب روزی حلال است»

کار خمیرمایه پیشرفت انسان و منشأ توسعه و تحول جوامع است و به یقین کارگران، پیشگامان این حیات بدیع و نشاط آفرینند.

جایگاه کار در دین مبین اسلام چنان است که پیامبر رحمت و مهربانی دستان یک کارگر را می بوسد و می فرماید: این دستی است که آتش جهنم آن را نمی سوزاند.

کارگران، نیروی محرکه اقتصاد کشورند که با بازوان پر توان،هوش، خلاقیت و اخلاق، چرخ زندگی را به حرکت در می آورند.

گرامیداشت روز جهانی کار وکارگر ، فرصت مغتنمی است تا زحمات و تلاش‌های صادقانه و بی‌آلایش کارگران شریف و زحمتکش را ارج نهیم.

خداوند سبحان را شاکریم که در شرکت تعاونی مسکن کارکنان ذوب آهن اصفهان، جمعی از مردان و زنان با اراده، با اخلاق و پرتلاش گرد هم آمده‌اند تا به عشق آبادانی و بالندگی خانواده بزرگ شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، با اراده ای پولادین و همتی مضاعف، تلاش کنند تا در این نقطه از ایران پهناور، مسیر رشد و توسعه پایدار کشور هموارتر گردد.

لذا ضمن سپاسگزاری از زحمات بی دریغشان، دست یکایک همکاران ارجمندم را به مهر می فشارم و امیدوارم هم‌دوش هم، در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب، سال”رونق تولید” نام گرفته، در پرتو همراهی و همدلی، شاهد رشد و توسعه بیش از پیش شرکت تعاونی مسکن کارکنان ذوب آهن اصفهان باشیم.

احسان باجلان
مدیرعامل

213 بار مشاهده